Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Nejlepší host je sofistikovaný host a tím se stanete studiem hostovky

Otázky a odpovědi

Zobrazení otázky a odpovědi


Otázka:

Povšimli jste si, že většina Američanů, zdá se, ví mnohem více o amerických celebritách, tančení s hvězdami, Justinu Bieberovi a svých oblíbených sportovních týmech, než o světových záležitostech? Většina Američanů nedokáže dokonce Tunis a Alžír ani najít na mapě, a pokud jim řeknete, že v těchto zemích právě v tento okamžik probíhají potravinové nepokoje, většinu z nich to stejně zajímat nebude. Stali jsme se velmi sebestředným, do sebe zahleděným a sebou posedlým národem. Fl. Co vy na to Majk?

Odpověď:

Vážený Floriáne,

vy mě zřejmě neznáte, takže nevíte že ničemu jinému než pohostinství nerozumím a že se za to nikterak nestydím, naopak jsem na to velice pyšný. Pokud se týká pohostisntví a to ne jenom toho českého, tak mám odpověď na všechno a pokud ne, tak si prostě něco vymyslím.

Nicméně pokud se týká Vašich otázek, tak jenom vím, že Amerika je tak veliká a tak složitá, že Američané mají co dělat aby zvládali to co je americké a nebo co je středem současného zájmu. Na nějaké potravinové nepokoje jinde než v Americe průměrný Američan řekne: "Who cares, my máme svých starostí dost".

Jestli tím, že říkáte:"Stali jsme se...." chcete naznačit že jste Američan, tak máte plné právo Ameriku krizovat a využívat toho Amerického: "Amerika love it, or leave it"!

Ale znovu podotýkám, že já nejsem směrodatný navíc proto, že mám dual citizen ship, a tudíž nevím do kterého hnízda bych si měl dělat dříve.

Mike

 


Vrátit se na předchozí stránku

Koncept Steakgrill

Stránky první restaurace konceptu Steakgrill:


Steakgrill

s.jpg, 748B Koncept Steakgrill©

facebook

Počet návštěv

3160446
© 2007 - 2018, http://www.hostovka.cz