Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Nejlepší host je sofistikovaný host a tím se stanete studiem hostovky

B.S.
Autor: Michael Klíma | 2.3.2008 | Gastronomie

BS je zkratka pro americký‎ výraz Bullshit který jsem na těchto stránkách již popsal.


Musím vám ale říci, že jsem byl docela překvapen‎ý že se proti tomu nikdo neohradil potože tak docela košer ten bullshit není. Nesjpíše lidem již došlo že pro dokonalé porozumění každého cizího jazyka musíte znát i v‎‎‎ýznam těch "zakázaných" slov.


V Americe se těmto slovům říká "four letter words", neboli slova o čtyřech písmenech, ale některé z nich mají pět i více písmen a některé jak například BS se dají vyjádřit zkratkou.


Již jsem se někde zmínil, že přestože jsem měl nějakou Kinderstube tak první kniha kterou jsem si po příchodu do Ameriky kouil byla Amy Vanderbilt's Complete Book of Etiquette abych náhodou neudělal nějaké faut pas.


Nicméně jsem si někdy připadal velice trapně, když jsem použil někter‎ý‎ v‎ýaz nevhodně nebo když jsem některým těm four letter words nerozuměl. Proto druhá kniha kterou jse si v Americe koupil byl slovník "Four letter words", kde byla slova kteá sice v žádném školním slovníku nenajdete, ale ale bez kter‎‎‎‎‎ých se neobejdete.Vrátit se na předchozí stránku

Koncept Steakgrill

Stránky první restaurace konceptu Steakgrill:


Steakgrill

s.jpg, 748B Koncept Steakgrill©

facebook

Počet návštěv

3160448
© 2007 - 2018, http://www.hostovka.cz