Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Nejlepší host je sofistikovaný host a tím se stanete studiem hostovky

Co, kdy, kde a jak

V tomto oddělení, vás budeme postupně seznamovat se zajímavostmi z gastronomie.

Hostovka ze zabývá jen gastronomii, cestovním ruchem a pohostinství Pokud máte nějakou otázku na kterou naše odpověď by mohla zajímat širší okruh studentů Hostovky, tak neváhejte nám ji položit. V tomto ohledu máme odpověď téměř na všechno a pokud ne, tak si něco vymyslíme.

Hostovka

KDO SE NA NIC NEPTÁ...

...NIC SE NEDOZVÍ!

Spolu s Voltérem považuji za své právo říkat co si myslím, ale do smrti budu obhajovat Vaše právo mi odporovat, nebo hledat pravdu nikde jinde. Když ale všechno selže, tak se pokuste použít mé rady.

Za používání anglických či jiných cizích odborných výrazu se neomlouvám, a naopak si myslím, že dnes po vstupu do EU by mi měli být vděčni hlavně pracovníci v pohostinství, kteří se bez některých těchto výrazu za nějaký čas v EU asi již neobejdou.

Žiji již více než 40 let v zahraničí a proto se také neomlouvám za mé případné gramatické chyby, i když se za ně velice stydím a snažím se polepšit. Když se podíváte na všechny ty mé několikastránkové příspěvky, které do těchto stránek píši, a porovnáte je s těmi krátkými dotazy mých čtenářů, tak uvidíte, že na to, že v česku již tak dlouho nežiji si nepočínám tak špatně.

M. Klima

Otázky a odpovědi k tomuto tématu hostovky

Otázka: Zdravím všechny na Hostovce. Co se děje že se nic neděje??? Bon ...více

Otázka: Pane Klimo, díky za Vaše články. Jsou jedny z mála, kde se něco opravdu dozvím. Otázky bych měl dvě: 1) Neuvažoval jste o zpřístupnění svých knih formou e-knihy? Výhodou by byla trvalá dostupnost Vašich knih a pro čtenáře i jejich snazší dostupnost. ...více

Otázka: Dobry den,jako zamestnanec torontske letistni cateringove spolecnosti CARA Vam skladam obdiv a dik za Vasi neunavnou praci v Hostovce.Za 25 let sluzby v Cara jsem prosel ruznymi pozicemi a mohu rici ze v soucasne dobe ''sky dinning''pomalu zachazi na ubyte. ...více

více otázek a odpovědí

Koncept Steakgrill

Stránky první restaurace konceptu Steakgrill:


Steakgrill

s.jpg, 748B Koncept Steakgrill©

facebook

Počet návštěv

3160443
© 2007 - 2018, http://www.hostovka.cz