Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Nejlepší host je sofistikovaný host a tím se stanete studiem hostovky

TERMÍNY KURZŮ PRO ROK 2012
Autor: Michael Klíma | 19.1.2012 | Co, kdy, kde a jak

Vždy sobota od 15 hod – 20 hod
2. 6. GRILOVÁNÍ PRO KAŽDÉHO
7. 7. GRILOVÁNÍ PRO KAŽDÉHO
4. 8. GRILOVÁNÍ PRO KAŽDÉHO
11. 8. HOVĚZÍ STEAKY
29. 9. HOVĚZÍ STEAKY

V případě zájmu o kurz nás kontaktujte na: honzajk@steakgrill.cz, nebo na tel.: 777 72 73 62

KURZ: GRILOVÁNÍ PRO KAŽDÉHO

image1.jpeg, 84kB

Unikátní 5 ti hodinový seminář o grilování. Pro veliký úspěch a zájem, kurzy pořádáme v učebně a grilovacím středisku firmy STEAKGRILL. Na letošek plánujeme 4 kurzy grilování pro každého a 2 kurzy HOVĚZÍ STEAKY. Kurz grilování pro každého je tak trochu všeobecný, kde se naučíte co, kdy, kde, jak a správné techniky grilování.

Unikátnost tohoto semináře spočívá ve více než 50 stránkách textu s barevnými fotografiemi, ve kterém jsou všechny techniky grilování popsány pro následnou referenci. Unikátní také je více než hodinová video-presentace od autora tohoto semináře pana Michaela Klímy.

Náš přední grillman pan Jaroslav Honzajk, bude se svými asistenty demonstrovat kuchařské techniky, jako je broušení nožů, krájení a grilování steaků, tenderizování, marinování, dále i grilování drůbeže, ryb, krevet, zeleniny a ovoce. Následně budeme demonstrovat tajemství správného grilování těchto potravin na grilu. Součástí semináře bude ochutnávka všech upravovaných potravin se sklenkou dobrého vína či piva. :-)

Grilování není, zase tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. Pro ty co si chtějí prohloubit své znalosti a chtějí se dozvědět více, jsme připravili kurz s jednoduchým názvem HOVĚZÍ STEAKY. V tomto kurzu máte možnost ochutnat a naučit se rozeznávat několik velice známých i méně známých steaků nejenom z USA. Dále se naučíte různé techniky grilování, gridlování, pečení na grilu, Churrasco apod. Tento kurz nebude jen o steacích, ale také o populárních jídlech, která se z nich dají snadno připravit.

Kurz „HOVĚZÍ STEAKY“, je nezávislým pokračováním kurzu Grilování pro každého a kredity, které jste získali absolvováním kurzů, se sčítají.

Pro přespolní můžeme zajistit ubytování v nedalekém pěkném hotýlku.

Cena seminářů je 2500,- Kč. Kurzy jsou připravovány pro omezené množství 12 účastníků. Pokud nechcete riskovat, že kurz bude již obsazen, tak nás kontaktujte co nejdříve.


Vrátit se na předchozí stránku

Koncept Steakgrill

Stránky první restaurace konceptu Steakgrill:


Steakgrill

s.jpg, 748B Koncept Steakgrill©

facebook

Počet návštěv

3160444
© 2007 - 2018, http://www.hostovka.cz