Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Nejlepší host je sofistikovaný host a tím se stanete studiem hostovky

Kdo, kdy, kde

V tomto oddělení vás seznámíme s některými lidmi kteří se o gastronomii nějak zasloužili nebo jejichž jména jsou s gastronomii nějak slučována.

Pokud chcete vědět o někom o kom jsme se nezmínili, neváhejte nám jeho jméno napsat a my vám napíšeme vše co o něm víme.

Hostovka

KDO SE NA NIC NEPTÁ...

...NIC SE NEDOZVÍ!

Spolu s Voltérem považuji za své právo říkat co si myslím, ale do smrti budu obhajovat Vaše právo mi odporovat, nebo hledat pravdu nikde jinde. Když ale všechno selže, tak se pokuste použít mé rady.

Za používání anglických či jiných cizích odborných výrazu se neomlouvám, a naopak si myslím, že dnes po vstupu do EU by mi měli být vděčni hlavně pracovníci v pohostinství, kteří se bez některých těchto výrazu za nějaký čas v EU asi již neobejdou.

Žiji již více než 40 let v zahraničí a proto se také neomlouvám za mé případné gramatické chyby, i když se za ně velice stydím a snažím se polepšit. Když se podíváte na všechny ty mé několikastránkové příspěvky, které do těchto stránek píši, a porovnáte je s těmi krátkými dotazy mých čtenářů, tak uvidíte, že na to, že v česku již tak dlouho nežiji si nepočínám tak špatně.

M. Klima

Otázky a odpovědi k tomuto tématu hostovky

Otázka: v letch 58-60 jsem se prodíral k doporučení na studie v ČKD Sokolovo ,v té době tam působil ve stejné dílně jako jeřábník p. Alois Krofta ,který se zmínil ,že je synovec p. architekta Krofty zakladatele hotelu ALCRON ,velice by mě zajímal osud tohoto člověka se kterým jsem byl před 50 léty v přá ...více

Otázka: Zemřel pan Ladislav Nodl kuchař - kuchařů. Nechtělo by to nějakou vzpomínku na tohoto úžasného člověka?????? ...více

Otázka: Pán Klíma, čítam Vaše články už dávno na serveri Gastronews.cz a dnes som objavila túto Vašu stránku. Chcela by som Vám povedať, že podľa mňa robíte pre hotelierstvo a gastronómiu viac ako všetky školy dohromady, pretože to čo píšete je pravdivé a navyše zaujímavé, má to esprit, humor a žije to. ...více

více otázek a odpovědí

Koncept Steakgrill

Stránky první restaurace konceptu Steakgrill:


Steakgrill

s.jpg, 748B Koncept Steakgrill©

facebook

Počet návštěv

3160444
© 2007 - 2018, http://www.hostovka.cz