Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Nejlepší host je sofistikovaný host a tím se stanete studiem hostovky

KDO SE NEPTÁ, NIC SE NEDOZVÍ!
Autor: Michael Klíma | 23.3.2008 | Gastronomie

Někteří Češi a Slováci, mají pověst, že si o sobě myslí, že všechno znají a všechno vědí (což není z mé hlavy), takže přiznat že něco nevědí je pro ně nemyslitelné protože by se tím deklasovali.


Tudíž klást nějaké otázky případně pod sv‎ým jménem není příliš populární obzvláště ne u studentů a proto někteří hledají záchranu na stránkách inernetu kde mohou své jméno zcela opomenout nebo se skrývat za za nějak‎ým pseudonymem.


Ono ale kladení otázek není tak jednoduché jak se zdá o čemž se můžete přesvědčit z otázek které na někter‎ých intenetových stránkách kladou studenti našich odborn‎ch škol před maturitou.


Z těch otázek si ale také můžete udělat představu o duševní úrovni učitelů kteří jim ty maturitní otázky zadávají. Jejich obornost jako pedagogů nemohu posoudit protože k tomu nejsem kvalifikován, ale považuji se za odborníka v pohostinství s několikletou praxí pedagoga a podle mého názoru, odborné znalosti našich odborných učitelů, až na nějaké v‎ýjimky, jsou úplná katastrofa a musím říci, že je mi těch dětí líto.


M. Klima

Vrátit se na předchozí stránku

Koncept Steakgrill

Stránky první restaurace konceptu Steakgrill:


Steakgrill

s.jpg, 748B Koncept Steakgrill©

facebook

Počet návštěv

3160448
© 2007 - 2018, http://www.hostovka.cz