Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Hostovka - pomyslná univerzita pro hosty

Nejlepší host je sofistikovaný host a tím se stanete studiem hostovky

JAK SE STÁT SOFISTIKOVANÝM HOSTEM
Autor: Michael Klíma | 23.1.2010 | O čem se nemluví

JAK SE STÁT SOFISTIKOVANÝM HOSTEM

Sofistikovanost má několik významů a my se zde budeme zabývat sofisitkovaností v pohostinství.

K tomu stát se sofistikovaným hostem kindersstube nestačí, i když je to dobrý začátek, protože když nic jiného, tak alespoň víte jak se chovat u stolu. Nicméně to, že  se někdo u stolu chovat neumí není ještě  žádná ostuda, protože ne všichni jsme se narodili se stříbrnou lžičku v ústech a nejsme všichni  absolventi nějaké hotelové školy, i když v česku to už dlouho trvat nebude.

Ostuda ale je, když se u stolu neumí chovat někdo u koho se to očekává jako jsou například celebrity, osobnosti, státníci, politici, nebo lidé kteří chtějí být,  nebo jsou, jiným lidem dávány za  vzor  jako jsou restaurační kritici a recenzenti.

Sofistikovanost se nedá naučit čtením kritik nebo recenzí restaurací. Sofistikovanými hosty se také nestanete přes noc nebo návštěvou několika někým doporučených  „GRAND RESTAURANT“.

 Prostě to chce čas, a i když o tom nikdo nemluví, tak většinou i peníze a já vím  o čem mluvím. Chtěl bych totiž mít ty peníze které jsme za posledních 60 let utratil za ta dobrá a špatná jídla a nápoje.

 

 

 


Vrátit se na předchozí stránku

Koncept Steakgrill

Stránky první restaurace konceptu Steakgrill:


Steakgrill

s.jpg, 748B Koncept Steakgrill©

facebook

Počet návštěv

3160453
© 2007 - 2018, http://www.hostovka.cz